Bosch Home connect

Home Connect: domáce spotrebiče s chytrým ovládaním pre jednoduchší život

Technológia Home Connect prináša do domácnosti úplne nové možnosti. Aj keď nie ste práve doma, môžete pohodlne kontrolovať a ovládať svoje spotrebiče na diaľku s pomocou svojho mo-bilného telefónu alebo tabletu. Špeciálna aplikácia ale neslúži len ako diaľkové ovládanie. Obsa-huje tiež veľa praktických rád a tipov na mieru daného spotrebiča alebo informácie o vhodnom príslušenstve, stave vašich zariadení a technickej podpore v prípade poruchy. Zjednodušte si život s chytrými pomocníkmi, ktorí sa postarajú o dokonalé výsledky.

Nahliadnite do chladničky, aj keď nie ste doma

Vďaka integrovanej kamere v chladničke môžete priamo v obchode na tablete alebo telefóne skontrolovať, aké potraviny vám doma vlastne chýbajú. A aby zostali potraviny dlhšie čerstvé, ponúka navyše Home Connect dôležité tipy pre ich uchovávanie a odporúčania, ktorú priehradku vybrať a akú teplotu nastaviť. Môžete tak vždy jednoducho vytvoriť dokonalé podmienky pre uchovanie svojich potravín.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Vynikajúcu hostinu ľahko a rýchlo zvládnu aj úplný začiatočníci

S rúrou s aplikáciou Home Connect získate celú kuchárku receptov na mieru daného modelu, tipy na varenie, názorné videá aj dôležité informácie o najbežnejších ingredienciách. Vďaka podrobnému návodu zvládne prípravu vynikajúceho menu hravo aj úplný začiatočník. Nastavenia pre prípravu vybraného pokrmu pošle aplikácia priamo do rúry. Stačí len vložiť jedlo dovnútra a potom sa nechať viesť. Na diaľku môžete jednoducho skontrolovať, v akej fáze sa proces nachádza a kedy presne je jedlo pripravené. Mimo domov sa môžete tiež uistiť, či ste rúru vypli.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Varná doska a odsávač pár ako dokonalý pár

Teraz môže vaša varná doska a odsávač pár fungovať v perfektnej synchronizácii a zaistiť optimálne odsávanie. Jednoducho ovládajte a kontrolujte nastavenie na diaľku na vašom chytrom telefóne alebo tablete. A ako bonus si vďaka aplikácii Home Connect vytvorte dokonalú atmosféru v kuchyni podľa aktuálnej nálady s novým LED osvetlením na odsávači pár Bosch.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Kde nájdete recept na rôzne kávové špeciality? V aplikácii vášho kávovaru

Veľmi jednoducho sa z vás môže stať skúsený barista – vďaka novému plno automatickému kávovaru s technológiou Home Connect. Vyberte si z mimoriadne širokej ponuky najrôznejších druhov kávy a uložte si svoje obľúbené nastavenia pomocou funkcie CoffeeWorld v rámci aplikácie. Jedinú vec, ktorú za vás neurobíme, je vychutnanie si lahodnej šálky práve pripravenej kávy.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Vaša práčka teraz vie všetko najlepšie – pre váš jednoduchší život

Odteraz už sa nikdy nebudete musieť pýtať mamičky, ako najlepšie vyprať bielizeň.Práčka to zvládne sama – pomocou funkcie Easy Start v aplikácii Home Connect. Spotrebič sám podľa zadaných informácií vyberie ten najvhodnejší program a zjednoduší vám tak domáce práce.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Umývačka riadu sama upozorní, že dochádzajú tablety alebo leštidlo

Domáce práce zvládnete kedykoľvek a kdekoľvek. Vyberte Easy Start v aplikácii Home Connect a umývačka riadu vám odporučí najvhodnejší program pre váš riad. Získate tak navždy najlepšieho odborníka na umývanie riadu vo svojej domácnosti. Umývačka riadu navyše zasiela na chytrý telefón alebo tablet upozornenie, že doumývala, dochádza leštidlo alebo tablety.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Bezpečnosť na prvom mieste

O svoju bezpečnosť sa báť nemusíte. Prístup k informáciám je možný len po prihlásení sa do užívateľského účtu pomocou Wi-Fi. Systém navyše nedovolí, aby ste sa prihlásili z nezabezpečenej siete bez hesla. Samozrejmosťou sú tiež bezpečnostné certifikáty, firewall na serveri a ochrana heslom.