Videogaléria

Bora alebo digestor naopak predstavuje revolúciu v architektúre životného priestoru ktorý voláme kuchyňa. Pre značku Bora platí: "Nedávame kuchynským výparom a zápachom žiadnu šancu - odsajeme ich z miesta kde vznikajú, priamo pri varnej doske. Nie je to žiaden zázrak iba fyzika. Využívame priečne prúdenie, ktoré je väčšie ako rýchlosť stúpania kuchynských výparov. 

Produkty BORA

BORA PROFESSIONAL 2.0 - najlepší z najlepších

Nový Professional 2.0 je ďalším vývojovým stupňom prvého systému BORA. Minimalistický dizajn a množstvo modulárných koncipovaných varných dosiek umožňuje tu najvyššiu flexibilitu. Profesionálne varné dosky BORA sa radia k najväčším varým doskám na trhu, kde sa vojdu dve veľké hrnce. K inteligentným ovladacím kolieskom môžete rôzne funkčné programy ovládať jednou rukou. Varné dosky a ovládač spolu inteligentne komunikujú. BORA Professional je kompletný systém. Varné dosky, odsávač, potrubie, motor, filter a inštalačné puzdro v stene tvorí spoločne elektrický ovládací systém, čiže dokonalý funkčný celok. 

BORA PROFESSIONAL

BORA Professional 2.0 varné panely

Bora

Bora

BORA CLASSIC - inovácia až do najmenšieho detailu

Dotýkové ovládanie a zameranie na to, čo je podstatné. BORA Classic, rozmanité varianty, efektívne s maximálnou flexibilitou osadenia. Vo svojej kuchyni môžete kombinovať oceľ, sklo, drevo alebo kameň, štíhly dizajn BORA Classic sa okamžite staňe súčasťou každého priestoru. Inovatívna technika vetrania dokáže odstraniť všetky nepríjemné pachy. BORA Classic ponúka najmodernejšiumotorovú techniku a energetickú efektívnosť triedy A++. Aj v tomto prípade si môžete vybrať z rôzných varných dosiek, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať. BORA Classic sa riadi pomocou ovladacieho panelu s intuitívnym ovládaním - vo vypnutom stave nič nevídite, ovládaci panel sa ukáže až po zapnutí varnej dosky. Odťah vzduchu von alebo recirkulácia? AJ toto si viete pri BORE Classic vybrať. 

BORA CLASSIC

BORA BASIC - varná doska a digestor v jednom