Vybavenie

V kuchyni DanKuchen je všetko dokonale premyslené do posledného detailu. Moderné vybavenie kuchyne zahŕňa potravinové skrine s vnútorným programom, pomocou ktorého už nebudete loviť v hlbokých alebo vysokých policiach. Ťažko dostupný úložný priestor v rohových skriniach je elegantne vyriešený rôznymi dômyselne navrhnutými systémami. Takže všetko je vždy na očiach, ľahko dostupné a prehľadne roztriedené. Príborník a systémy na triedenie korenie v kuchyni sú samozrejmosťou, ktorá uľahčuje varenie.

Skrinky a ich kvalita

Kuchyniam DanKüchen veríme natoľko, že ich testujeme na vlastnej koži. Prečo?

- Pretože korpusy majú hrúbku 18 mm

- Pretože drevotrieska je hustejšia

- Pretože na horných skrinkách je dvojité uchytenie

- Pretože každy vysoký výsuv ma sklenené bočnice

      

             + DanKuchen                                                                                 - Iní výrobcovia kuchynských liniek

Ďalšie výhody skriniek

Na všetkých viditeľných hranách je hrubá ABS hrana (2 mm). Čo to znamená? Hrany, ktoré môžu prísť do kontaktu s vodou, sú ošetrené materiálom, ktorý ochráni drevo pred deformáciou.

ABS HRANA NA KORPUSE

Ochrana vo forme tenkej ABS (0,5 mm) je aj na vnútorných hranách políc. Všetky police v skriniach sú na všetkých vnútorných hranách ohranované ABS hranou. Ak sa náhodou niečo na polici rozleje, vďaka vnútorným hranám sa polica nepoškodí.

ABS HRANA NA POLICIACH

Kuchyne na mieru

Aby sme aj cez náročný výrobný proces dokázali uspokojiť každého zákazníka, máme k dispozícii viac ako 3500 skríň v rôznych rozmeroch, preto pre nás nie je problém vyskladať kuchyňu podľa potrieb a želaní zákazníka.Kuchyne na mieru

Výška spodných skriniek

Viac úložného priestoru za rovnakú cenu. DanKüchen ma okrem štandardnej výšky spodných koprusov (67,5 cm) v ponuke aj výššiu výšku spodných korpusov (80,3 cm) bez príplatku.

 Vybavenie / Výška spodných skriniek - foto
 Vybavenie / Výška spodných skriniek - foto

Pracovná doska

Jedinečnosť kuchýň DanKüchen podčiarkuje náš ďalší štandard.

 Vybavenie / Pracovná doska - foto
 Vybavenie / Pracovná doska - foto

Áno, máte možnosť mať až 700 mm hlbokú pracovnú dosku za cenu 600 mm dosky a to bez príplatku.
Dokážeme vyrobiť v laminátovom prevedení hĺbku pracovnej dosky až 1200 mm a dĺžky až 4100 mm v jednom kuse. Štandardne dodávame laminátové dosky hrúbky 20 a 40 mm, ale v prípade záujmu dokážeme dodať v určitých dekoroch aj dosky v hrúbke 60 a 80 mm.

Plánujete zladiť jedálenský stôl s farbou pracovnej dosky? U nás bez problémov. V ponuke máme všetky dekory pracovných dosiek a dvierok v obojstrannom prevedení (rub a líce dosky má rovnaký dekor, spodná strana dosky nie je papierová ako u konkurencie). Samozrejme máme veľké formáty - 2850 mm na dĺžku a 1250 mm na hĺbku. Rôzne hrúbky materiálu: 18, 30, 40, 50, vo všetkých dostupných dekoroch. Dokonca máme v ponuke aj 60, 80 a 100 hrúbky vo vybraných dekoroch.

Ponúkame samozrejme i pracovnej dosky z umelého a prírodného kameňa, keramiky, dreveného masívu, nerezu a skla.

Soklové zásuvky

Čo sú to soklové zásuvky? Každá bežná kuchynská linka má medzi podlahou a skrinkou vymedzený nevyužitý priestor. Výrobcovia kuchýň tak šetria materiál a zákazníci prichádzajú o centimetre využiteľného priestoru. Tento priestor by mohol byť využitý na odkladanie rôznych predmetov, ktoré denne nepoužívate (napríklad plechy na pečenie).

 Vybavenie / Soklové zásuvky - foto
 Vybavenie / Soklové zásuvky - foto
 Vybavenie / Soklové zásuvky - foto

V tomto je však DanKüchen opäť jedinečný. Keď si vyberiete dizajn kuchyne, ktorý umožňuje využitie soklového priestoru, tak u nás v DanKüchen montujeme soklovej zásuvky vždy. A dokonca ich máte zadarmo!

Dodávame ich všade tam, kde to je technicky možné. Výška soklových zásuviek je od 150 mm do 220 mm .

Triedenie odpadu

Triedenie odpadu je už dnes samozrejmosťou, preto používame nemecké košové systémy a organizačné systémy novej generácie, ktoré sú premyslené do najmenších detailov. Majú moderný a funkčný dizajn, integrovanú konštrukciu proti znečisťovaniu, ľahkú údržbu všetkých častí a praktický kryt.

 Vybavenie / Triedenie odpadu - foto
 Vybavenie / Triedenie odpadu - foto

Rohové skrinky

Rohy sú nevyužité miesta v kuchyni. Najpraktickejším riešením sú rohové systémy. DanKüchen má v ponuke niekoľko alternatív využitia rohov, od obyčajných políc až po najpredávanejší systém LeMans od Kessebohmer.

Rohové skrinky

Organizátormi vnútorných priestorov

V systémovom členení vnútorných priestorov je našou základnou víziou mať všetko prehľadne usporiadané. Variabilita priestoru zásuvky tak nemá obmedzenia a vďaka nim získavate pocit nadšenie z poriadku v zásuvke. Práca v kuchyni bude pre Vás oveľa jednoduchšia.

 Vybavenie / Organizátormi vnútorných priestorov - foto
 Vybavenie / Organizátormi vnútorných priestorov - foto
 Vybavenie / Organizátormi vnútorných priestorov - foto
 Vybavenie / Organizátormi vnútorných priestorov - foto
 Vybavenie / Organizátormi vnútorných priestorov - foto
 Vybavenie / Organizátormi vnútorných priestorov - foto

Potravinové výsuvy

Využívame najmodernejšie skladovanie potravín na dnešnom trhu. Konštrukcia zásobníka prináša dostatok priestoru a dokonalý výhľad z každej strany. Vďaka tomu budete mať poriadok a zároveň tak predchádzate častému problému s uchovávaním potravín po záruke. Organizácia potravín a rýchlosť ich hľadania je tak v tomto prípade na najvyššej úrovni.

 Vybavenie / Potravinové výsuvy - foto
 Vybavenie / Potravinové výsuvy - foto

Výklopy

Naše výklopy horných skríň nie sú iba kvalitné (doživotná záruka), ale v prípade nami dodávaných výklopov od rakúskej spoločnosti Blum ide aj o štýl výklopu a dizajn samotného kovania.

DanKuchen používa výklopy:

  • lomený – AVENTOS HF
  • výklopný – AVENTOS HS
  • zdvihací – AVENTOS HL
  • klapka – AVENTOS HK

Osvetlenie

Najčastejšie dodávame LED svetlá ovládané vypínačom v stene alebo na diaľkové ovládanie. LED osvetlenie ponúka rôzne výhody ako je napríklad kompaktné riešenie, dlhá životnosť, možnosť meniť intenzitu jasu a farbu osvetlenia.

Častou voľbou zákazníkov je svetelné dno - svetlo svieti pod skrinku a zároveň do skrinky.
V Luxusných kuchyniach nájdete aj osvetlenie zásuviek a skriniek. Po ich otvorení sa rozsvieti svetlo, a tak máte lepší prehľad o obsahu zásuvky.

Zásteny

V DanKüchen si môžete vybrať množstvo materiálov a farebných prevedení zásteny. Najčastejšie je to drevotrieska vo farbe dvierok, pracovnej dosky, kalené sklo, ale môžeme Vám ponúknuť aj keramiku, umelý kameň alebo špeciálne náterové hmoty. Fantázii sa medze nekladú. So zástenami Vám ochotne poradia naši dizajnéri priamo v showroome.