DanKüchen

Kto je DanKüchen?

Spoločnosť DanKüchen je výrobca renomovaných kuchynských liniek, ktorých kvalita je známa tisíckam spokojných zákazníkov v celej strednej Európe.

Hlavným zameraním značky je precízna kvalita a moderný dizajn. Heslo spoločnosti „Wohnen wie noch nie – bývajte ako nikdy pred tým“ dáva záväzok v každej modelovej rade plošne nastaviť výrobný proces tak, aby kuchyne dlhodobo patrili medzi tie s najvyšším štandardom.

Od svojho založenia v roku 1963, rodinná firma rozvinula DAN kuchyne medzi najpopulárnejšie kuchyne v Rakúsku a ich kvality spoznáva čoraz viac klientov v celej strednej Európe. Inými slovami, viac ako jeden milión ľudí žije a varí s kuchyňou DanKüchen.

Inovácia, dizajn, špičková kvalita a stála ochota investovať do najnovších technológií je pre DanKüchen samozrejmosťou. Vpred nás neustále poháňa povinnosť, prichádzať s inovatívnymi nápadmi v kuchynskom dizajne aj v technickom vybavení a myslíme pri tom na záväzok vytvárať kuchyne zajtrajška.

DanKüchenShowroom Košice už takmer 10 rokov v spolupráci s výrobou Danu prináša na východné Slovensko kuchyne najvyššieho štandardu a kvality. Množstvo zákazníkov si tak denne užíva tie najkrajšie chvíle v srdci domácnosti. Kuchyňa je miesto stretnutia celej rodiny či priateľov a nám sa zakaždým podarí prispôsobiť dizajn aj ergonómiu individuálnym potrebám zákazníka. Vášeň pre technológiu, dizajn a spokojnosť zákazníkov sú pre nás každodenným hnacím motorom .

Každá činnosť v našej spoločnosti je primárne zameraná na kuchyne, ale aj na splnenie očakávania zákazníkov.