DanKüchen

Kto je DanKüchen?

Spoločnosť DanKüchen je výrobca renomovaných kuchynských liniek, ktorých kvalita je známa tisícom spokojných zákazníkov v celej strednej Európe.

Hlavným zameraním značky je precíznosť a moderný dizajn. Heslo spoločnosti "Wohnen wie noch nie - žiť ako nikdy predtým" dáva záväzok v každom modelovom rade plošne nastaviť výrobný proces tak, aby kuchyňa dlhodobo patrili medzi tie s najvyšším štandardom.

Od svojho založenia v roku 1963 rodinná firma rozvinula DAN kuchyne medzi najpopulárnejšej kuchyne v Rakúsku. S ich kvalitou sa zoznamuje čím ďalej viac klientov v celej strednej Európe. Inými slovami, viac ako jeden milión ľudí žije a varí s kuchyňou DanKüchen.

Inovácia, dizajn, špičková kvalita a stála ochota investovať do najnovších technológií sú pre DanKüchen samozrejmosťou. Dopredu nás neustále poháňa povinnosť prichádzať s inovatívnymi nápadmi v kuchynskom dizajne aj v technickom vybavení a myslíme pri tom na záväzok vytvárať kuchyne zajtrajška.

DanKüchen Showroom Košice v spolupráci s výrobou DanKuchen prináša kuchyne najvyššieho štandardu a kvality. Vďaka tomu si tak množstvo zákazníkov denne užíva tie najkrajšie chvíle v srdci domácnosti. Kuchyňa je miesto pre stretnutie celej rodiny a priateľov a nám sa vždy podarí prispôsobiť vzhľad aj funkčnosť individuálnym potrebám zákazníka. Vášeň pre technológiu, dizajn a spokojnosť zákazníkov je pre nás každodennou prioritou.

Každá činnosť v našej spoločnosti je primárne zameraná na kuchyne, a samozrejme na splnenie očakávania zákazníkov.