Poradenstvo

Spokojnosť zákazníka je pre nás najdôležitejšia - preto vám radi poradíme s dizajnom, priestorovým riešením, výberom vhodných spotrebičov alebo osvetlenie.

Unikátny produkt vyžaduje unikátny prístup.

Len na osobnom stretnutí v našom showroome Vám naši projektanti môžu priblížiť prvý návrh dizajnu Vašej vysnívanej kuchyne. Na základe Vašich požiadaviek a našich skúseností budeme tvoriť ideálny tím k tomu, aby sme dosiahli dokonalého výsledku s veľkou dávkou individuality.

Príďte sa presvedčiť a vyskúšajte si všetky výhody DanKüchen priamo na vlastnej koži s našimi expozičnými kuchyňami. Príde načerpať inšpiráciu z najmodernejších zostáv, ktoré DanKüchen ponúka.

S heslom "prvý pohľad do Vašej kuchyne" sa u nás pohodlne usaďte a s kávou v ruke si nechajte navrhnúť 3D vizualizáciu Vašej vysnívanej kuchyne ušité na mieru nielen Vášmu priestoru, ale hlavne Vám osobne. Na konci dňa si už len vychutnáte pocit, že sa Váš sen už plní.

Aby sme sa Vám mohli venovať a predstaviť Vám všetky výhody Danu a navrhnúť vašu vysnívanú kuchyňu, tak nám to niekedy zaberie aj pár hodín. Dohodnite si preto s nami stretnutie a my si na Vás radi urobíme čas.