Siemens Home connect

Užívajte si technológie zajtrajška už dnes

S Home Connect váš každodenný život nebude nikdy ako predtým

Čo je Home Connect?

S technológiou Home Connect môžete jednoducho ovládať, diagnostikovať aj monitorovať domáce spotrebiče cez chytrý telefón alebo tablet. Špeciálna aplikácia neslúži len ako diaľkové ovládanie. Spotrebiče je samozrejme možné na diaľku zapínať, vypínať, vyberať programy alebo kontrolovať, ako dlho beží. Aplikácia ale obsahuje aj veľa praktických rád a tipov na mieru danému spotrebiču alebo informácie o vhodnom príslušenstve, stavu vašich zariadení a technickej podpore v prípade poruchy.

Kávovým expertom niekoľkými klikmi

S Home Connect si môžete objednať svoju obľúbenú kávu, nech ste kdekoľvek. Menu svojho kávovaru navyše vďaka aplikácii rozšírite o 20 kávových nápojov z celého sveta, môžete si zostaviť zoznam nápojov na mieru pre všetkých hostí, zahviezdiť informáciami o nových špecialitách alebo sa inšpirovať výbornými receptami.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Vynikajúcu hostinu ľahko a rýchlo zvládnu aj úplní začiatočníci

S rúrou s Home Connect získate celú kuchárku receptov na mieru danému modelu, tipy na varenie, rôzne vychytávky, názorné videá i dôležité informácie o najbežnejších ingredienciách. Vďaka podrobnému návodu zvládne prípravu vynikajúceho menu hravo aj úplný začiatočník. Nastavenie pre prípravu vybraného pokrmu pošle aplikácia priamo do rúry. Stačí len vložiť jedlo dovnútra a potom sa nechať viesť. Tiež u varných dosiek s Home Connect si môžete vyberať zo širokej ponuky receptov a poslať vybrané nastavenia priamo do varnej dosky. Na diaľku môžete kontrolovať nastavenia spotrebičov, zapínať ich, vypínať aj upravovať nastavenie kedykoľvek aj mimo domova.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Nakuknite do chladničky, aj keď nie ste doma

Vďaka integrovanej kamere v chladničke môžete priamo v obchode skontrolovať, aké potraviny vám doma vlastne chýbajú. Pomocou aplikácie je možné jednoducho nastavovať teplotu alebo získať praktické informácie o jedle a jeho uchovanie. Home Connect vám odporučí, ktorá priehradka je pre uloženie najvhodnejšia alebo aká je ideálna teplota.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Umývačka sama upozorní, že dochádzajú tablety alebo leštidlo

Domáce práce zvládnete kedykoľvek a kdekoľvek. Umývačka dokáže sama vybrať najvhodnejší umývací program a zašle na chytrý telefón alebo tablet upozornenie, že domyla, dochádza leštidlo alebo tablety.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Jednoduché a intuitívne nastavenie práčky aj sušičky

Najlepší prací aj sušiaci program pre vašu bielizeň za vás vyberie funkcia Easy Start. Stačí postupovať podľa návodu v aplikácii. S Home Connect navyše získate tipy na používanie, informácie o spotrebe vody i energie. Práčka upozorní nielen na dokončenie cyklu a nutnosť vybratia bielizne, ale akonáhle zistí, že dochádza prací prostriedok, zašle správu na telefón alebo tablet. Sušička zase stráži a upozorňuje, keď je potrebné vyčistiť filter alebo vyprázdniť nádržku na vodu.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Odsávač prepojený s varnou doskou

Odsávač prepojený s varnou doskouVarná doska pracuje v dokonalej synchronizácii s odsávačom a spoločne zaisťujú vždy optimálne odsávanie. Ako bonus si môžete v kuchyni vytvoriť perfektnú atmosféru s novým LED osvetlením na odsávači. Farbu osvetlenia aj všetkých iných nastavení si pohodlne zvolíte na telefóne alebo tablete. Vytvorte si v kuchyni dokonalú atmosféru podľa aktuálnej nálady.

pre viac informácií nás kontaktujte
 

Bezpečnosť na prvom mieste

O svoju bezpečnosť sa báť nemusíte. Prístup k informáciám je možný len po prihlásení do užívateľského účtu pomocou Wi-Fi. Systém navyše nedovolí, aby ste sa prihlásili z nezabezpečenej siete bez hesla. Samozrejmosťou sú aj bezpečnostné certifikáty, firewall na serveri a ochrana heslom.