Bora

Bora alebo digestor naopak predstavuje revolúciu v architektúre životného priestoru, ktorý voláme kuchyňa. Pre značku Bora platí: "Nedávame kuchynským výparom a zápachom žiadnu šancu - odsajeme ich z miesta, kde vznikajú, priamo pri varnej doske. Nie je to žiaden zázrak iba fyzika. Využívame priečne prúdenie, ktoré je väčšie ako rýchlosť stúpania kuchynských výparov. 

Produkty BORA

BORA PROFESSIONAL 2.0 - najlepší z najlepších

Nový Professional 2.0 je ďalším vývojovým stupňom prvého systému BORA. Minimalistický dizajn a množstvo modulárných koncipovaných varných dosiek umožňuje tu najvyššiu flexibilitu. Profesionálne varné dosky BORA sa radia k najväčším varným doskám na trhu, kde sa vojdú dve veľké hrnce. K inteligentným ovládacím kolieskom môžete rôzne funkčné programy ovládať jednou rukou. Varné dosky a ovládač spolu inteligentné komunikujú. BORA Professional je kompletný systém. Varné dosky, odsávač, potrubie, motor, filter a inštalačné puzdro v stene tvorí spoločne elektrický ovládací systém, čiže dokonalý funkčný celok. 

BORA PROFESSIONAL

BORA Professional 2.0 varné panely

Bora

Bora

BORA CLASSIC - inovácia až do najmenšieho detailu

Dotykové ovládanie a zameranie na to, čo je podstatné. BORA Classic, rozmanité varianty, efektívne s maximálnou flexibilitou osadenia. Vo svojej kuchyni môžete kombinovať oceľ, sklo, drevo alebo kameň, štíhly dizajn BORA Classic sa okamžite stane súčasťou každého priestoru. Inovatívna technika vetrania dokáže odstrániť všetky nepríjemné pachy. BORA Classic ponúka najmodernejšiumotorovú techniku a energetickú efektívnosť triedy A++. Aj v tomto prípade si môžete vybrať z rôznych varných dosiek, ktoré sa dajú ľubovoľne kombinovať. BORA Classic sa riadi pomocou ovládacieho panelu s intuitívnym ovládaním - vo vypnutom stave nič nevidíte, ovládací panel sa ukáže až po zapnutí varnej dosky. Odťah vzduchu von alebo recirkulácia? Aj toto si viete pri BORE Classic vybrať. Varné dosky majú rozmer 340 x 515 mm, hodia sa k všetkým pracovným doskám a sú tak flexibilne použiteľné na kuchynských ostrovoch aj na linkách pri stene. 

BORA BASIC - varná doska a digestor v jednom

Silné duo - z výkonnej varnej dosky a efektívneho odsávača sme vytvorili atraktívnu jednotku. BORA Basic ma neobvyklý dizajn a ľahko ovládateľnú výkonnú elektroniku. Rôzne veľkosti a funkcie ponúkajú alternatívy pre každú kuchyňu. BORA Basic je všesstrannný produkt pre príjemnejšie, úspornejšie a tichšie varenie, ma ľahké čistenie a optimálne priestorové usporiadanie. Systém BORA umožňuje prepojenie kuchyne a obývačky - výrazne sa tak mení architektúra priestoru a ponúka atraktívny moderný vzhľad.

K dispozícií je škála produktov určená rôznym typom užívateľov:

- varná doska s celoplošnou indukciou a integrovaným odsávačom BORA Basic,  presvedčí inovatívným ktuhovým dotykovým ovládaním, ktorý ovláda varné zóny a odsávač. Varná doska ma rozmer 830 x 515 mm. Nové sú aj zvätšené varné zóny, ktoré majú v porovnaní s podobnými systémami o 20 až 50 % väčšiu plochu na varenie, čiže je pohodlnejšie varenie aj v menších kuchyniach. Dva veľké hrnce alebo panvica za sebou sú u varných doskách s celoplošnou indukciou samozrejmosťou. 

- varná doska indukčná alebo sklo keramická s integrovaným odsávačom BORA Basic, je pre zákazníkov s menším priestorom v kuchyni. Varné dosky majú rozmer 760 x 515 mm, no tým, že sú menšie ponúkajú rovnako všetky výhody systému BORA - sú tiché a efektívne, rovnako ako všetky ostatné systémy. 

Pri BORE Basic je taktiež možnosť montáže zarovno s pracovnou doskou alebo na povrch pracovnej dosky. Odvod vzduchu alebo recirkulácia? Opäť je rozhodnutie na Vás. Už si nemusíte lámať hlavu s plánovaním úložného priestoru, ktoré je často náročn, a to hlavne v malých kuchyniach. Kuchynský odsávač nezaberá miesto v horných skrinkách a spodné skrinky ostávajú s použitím systému BORA Basic takmer zachované.   

  

BORA Basic varná doska s celoplošnou indukciou a integrovaným odsávačom - na odťah aj na recirkuláciu

BORA Basic varná doska indukčná s integrovaným odsávačom - na odťah aj na recirkuláciu

BORA Basic varná doska sklokeramická s integrovaným odsávačom - na odťah aj na recirkuláciu